Vitajte na stránke Centra voľného času v Levoči
Francisciho 10, 054 01 Levoča

O nás

O nás

CVČ Olymp Levoča

MMilí návštevníci a návštevníčky,

dovoľte, aby sme Vás srdečne privítali na internetovej stránke CVČ OLYMP v Levoči. Túto stránku sme vytvorili pre Vás, aby ste sa rýchlo dozvedeli o poslaní, aktuálnych informáciách, podujatiach, súťažiach, záujmových útvaroch – krúžkoch, kurzoch, kluboch a iných aktivitách nášho zariadenia.

Nájdete tu kontakty a informácie o našej pravidelnej aj príležitostnej činnosti, o službách, ktoré poskytujeme deťom, žiakom, mládeži, rodičom aj širokej verejnosti.

Sme v našom meste pre všetkých, ktorí sa chcú neformálne vzdelávať, rozvíjať svoje záujmy, schopnosti, talent, aktívne relaxovať, užitočne a zaujímavo tráviť voľný čas v spoločnosti priateľov.

Našou činnosťou predchádzame protispoločenskej, trestnej činnosti aj drogovej závislosti.

Umiestňujeme sem fotografie, kalendár podujatí na najbližšie obdobie, prázdninové aktivity a pod. Sme presvedčení, že táto web- stránka bude pre Vás užitočným zdrojom informácií.

CENTRUM VOĽNÉHO ČASU OLYMP V LEVOČI UŽ TRADIČNE DÁVA ZMYSEL VÁŠMU VOĽNÉMU ČASU

Tešíme sa na Vašu návštevu na našej webstránke a prajeme Vám príjemné chvíle strávené pri jej prezeraní!

Ešte viac nás poteší, ak sa osobne zúčastníte aktivít, ktoré pre Vás pripravujeme, budete s nimi spokojní a rozšírite rady členov a priateľov nášho Centra voľného času OLYMP v Levoči.

VAŠE CVČ OLYMP