Vitajte na stránke Centra voľného času v Levoči
Francisciho 10, 054 01 Levoča

Krúžky

Krúžky

ROZVRH ZÁUJMOVÝCH KRÚŽKOV

Názov ZU

Pedagóg miesto

čas

1

Plávanie

Plaváreň SNV       Štvrtok o 14:30 podľa rozvrhu
2 Krasokorčuľovanie Fľaková Štadión                Streda:15:15-16:15
3

Tenis

Tenisový kurt

Po telefóne

4

Stolný tenis

Mindaš CVČ

Štvrtok: 15:00-18:00

5

Futbal ml.

Kašper Hala

Pondelok: 16:00-17:00

Futbal st.

Kašper Hala

Pondelok:15:00-16:00

Streda: 16:00-17:00

6

Floorbal ml.

Muranský Hala

Floorbal st.

Muranský Hala

7

Hokej

Košík/Kašper Štadión

Utorok: 17:30-18:30

8

Korčuľovanie

Brnčalová Štadión

Utorok: 17:30-18:30

9

VV- tvorivá dielňa

Brnčalová CVČ

Pondelok: 15:00-16:00

10

Šikovné rúčky

Sobinovská CVČ

Piatok: 15:00-16:00

11 Spevácky  Bartková II.ZŠ                     Streda: 15:30
12

PC / Playstation 3,4

CVČ

Pondelok až piatok od 14:00 do 18:00

13

Nemecký jazyk

Plačko CVČ

14

Anglický jazyk

Kokavec CVČ

Štvrtok: deti 15:00 – 15:45

dospelí 15:45-16:30

15 Step aerobic Mlynarčíková II. ZŠ                Štvrtok: 16:45-17:45
16

Zumba dospelí

Šoltésová II.ZŠ

Utorok : 16:45-17:45

17

Hip-Hop

Kalafutová CVČ

Streda: 1.skupina 16:00-17:00

2.skupina 17:00-18:00

18 Strelecký Košík Hala                 Piatok: 15:30-16:30
19

Latinsko-americké

Slobodníková CVČ

Pondelok: 14:00-15:00

20

Mažoretky

Sobinovská CVČ

Streda: 15:00-16:00

21

Slniečko

Slobodníková

Sobinovská

Mlynačíková

II.ZŠ

Pondelok-piatok

10:00-12:00

22

Posilňovňa

Hala

Pondelok až piatok

14:00-18:00

23 Balet Barbuščáková II.ZŠ       Utorok: 1.skupina 15:45-16:45

     Štvrtok: 2.skupina 15:45-16:45

24

Šach

Jarab CVČ

              Streda: 16:00-17:00

25 Trampolíny Sýkorová CVČ Piatok: deti: 16:00-17:00

             dospelí: 17:00-18:00

26

Fit-Gymnastika

Gymnastika

Rišová

Hromadová

FITGYM

ZŠ Kluberta

        Pondelok,streda:14:30-15:30

Utorok: 1.skupina 17:00-18:00

   2.skupina 18:00-19:000

27

Bedminton

Kašper Hala

Piatok: 14:30-15:30

28 Sebaobrana Kočiš CVČ             Pondelok:16:00-17:00
29

Anglický jazyk 

Sobinovská SZŠ

Utorok: 14:00 do 15:00

30

Tvorivé dielne

Brnčalová

Sobinovská

SZŠ

Pondelok, streda 14:00-15:00

31

Športový

Kašper SZŠ

Utorok: 1.skupina 14:30-15:30

2.skupina 15:30-16:30

32

Hip-Hop

Kalafutová SZŠ

Pondelok: 14:00-15:00